Główna treść strony.

Gra Miejska 2017

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Białystok Zamenhofa
/w ramach Europejskiej Nocy Muzeów
20 maja 2017 r. (sobota), w godz. 14.00-17.00

wiek: 15+
liczba miejsc ograniczona
obowiązują zapisy: telefoniczne 85 67 67 367 lub osobiście w kasie BOK/CLZ
udział bezpłatny

Dnia 20.05.2017 roku w godz. 14.00-17.00 w Białymstoku odbyła się Gra Miejska pt. „Białystok Zamenhofa” zorganizowana przez Białostocki Ośrodek Kultury/Centrum im. Ludwika Zamenhofa. W Grze Miejskiej wzięły udział 94. zarejestrowane osoby. Listę zwycięzców opublikujemy w przyszłym tygodniu na stronie www.

Zapoznaj się z REGULAMINEM GRY  (.pdf)
Zgoda rodziców/opiekunów na udział w Grze  (.pdf)

Zapraszamy białostoczan na niezwykłą wędrówkę śladami Ludwika Zamenhofa! Dzięki udziałowi w Grze Miejskiej uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję poznania miasta, którego już nie ma – miasta w którym dorastał twórca esperanto, miasta pełnego wielojęzycznego zgiełku – Białegostoku Zamenhofa.

Celem Gry jest odnalezienie miejsc zaznaczonych na XIX-wiecznej mapie Białegostoku i rozwiązaniu zadań. Będzie także okazja na zwiększenie swoich szans w wygranej, trzeba będzie znaleźć tajnych Agentów na trasie i odpowiedzieć na ich pytania.

Grać można indywidualnie lub zespołowo (w Grze zarejestrowana jest jedna osoba, ale cały zespół pracuje na poprawne wypełnienie jednej karty). Gracze niepełnoletni, by zarejestrować się w Grze, muszą dostarczyć do BOK/CLZ podpisaną zgodę opiekuna. Wszyscy Gracze otrzymają pamiątkowe koszulki z logo Gry.

NAGRODY

W tym roku nagrodzimy aż 13. najlepszych Graczy! Otrzymają oni zaproszenia na kolacje, obiady, desery w restauracjach położonych na szlaku Gry, ufundowanych przez sponsorów oraz zestawy wydawnictw, gadżetów od BOK/CLZ.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Rejestracja Graczy trwa od 9 maja do 19 maja 2017 r. oraz w dniu 20 maja 2017 r. w godz. 13.00-13.30 lub do wyczerpania Pakietów Gracza. Gra odbywać się będzie 20 maja 2017 r. w godzinach 14.00-17.00. Uczestnicy proszeni są o stawienie się o godz. 13.30 w celu pobrania koszulek i Pakietów Gracza. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi tego samego dnia o godz. 19.00 w BOK/CLZ. Wyniki zostaną też niezwłocznie opublikowane na stronie internetowej BOK/CLZ.

Sponsorzy: