Główna treść strony.

Centralny Turniej Memory vol. 10

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

/pamięć za pamięć
eliminacje szkolne: 23.04 do 24.05.2019
finał turnieju: 30.05.2019 (czwartek), godz. 9.00

wiek uczestników: szkoła podstawowa
zapisy i informacje: 85 6767367
aby wziąć udział w Turnieju, zadzwoń i zarejestruj swoją klasę!
liczba miejsc ograniczona!
na zgłoszenia czekamy do 19.04.2019
Zapoznaj się z Regulaminem Turnieju, który znajdziesz na dole strony

To już 10. edycja Centralnego Turnieju Memory. Od 2010 r. w naszym Turnieju wzięło udział kilka tysięcy zawodników! Możecie dołączyć do tego grona. Tegoroczny Turniej kierowany jest do szkół podstawowych. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zgłosić swoją klasę. Rywalizacja w Centralnym Turnieju Memory przebiegać będzie dwuetapowo. W pierwszym etapie Instruktor BOK/CLZ przeprowadzi rozgrywki eliminacyjne w zgłoszonej klasie, na terenie szkoły. Następnie najlepsi Gracze zagrają w finale Turnieju, który odbędzie się 30 maja 2019 r. w Białostockim Ośrodku Kultury/Centrum im. Ludwika Zamenhofa, przy ul. Warszawskiej 19.

Na czym będzie polegać rywalizacja? Gra Memory polega na odkrywaniu par klocków z takimi samymi obrazkami. To doskonała zabawa, podczas której można nauczyć się 20 słów w języku esperanto związanych z Ludwikiem Zamenhofem, Białymstokiem i Podlasiem. Poprzez zabawę możemy ćwiczyć naszą pamięć i doskonalić spostrzegawczość.

Jeśli uważasz, że Ty, twoja klasa, twoja szkoła powinniście wziąć udział w Turnieju, nie zwlekajcie ze zgłaszaniem. Liczba miejsc jest ograniczona.

Nagrody:

  1. Trzech Laureatów otrzyma pamięć przenośną USB, gadżety BOK/CLZ i dyplomy.
  2. Klasa, która w najciekawszy sposób będzie dopingować reprezentanta szkoły, otrzyma bezpłatny karnet na wybrane przez siebie warsztaty edukacyjne w BOK/CLZ oraz dyplom.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat CTM vol. 10

    Plakat CTM vol. 10