La ĉefa enhavo de la paĝo.

Kontakto

  • Printi la enhavon de la nuna paĝo
  • Konservu la tekston de la aktuala paĝo al PDF

Bjalistoka Kulturcentro / Centro Ludoviko Zamenhof
str. Warszawska 19
15-062 Białystok
tel. +48 85 67 67 367
email: centrum@centrumzamenhofa.pl

 

Direktoro
Grażyna Dworakowska

tel. +48 85 746 13 12
dyrektor@bok.bialystok.pl

Sekretariejo
Bjalistoka Kulturcentro, str. Legionowa 5

Dorota Czech
tel. +48 85 746 13 11
sekretariat@bok.bialystok.pl

Financa-librotenada fako
tel. +48 85 746 13 13

Ĉefa librotenisto: Anna Minko
finanse@bok.bialystok.pl
Agnieszka Bójko
Agnieszka Karłowicz
Katarzyna Pilat

 

Programa-eduka fako
Bjalistoka Kulturcentro, str. Legionowa 5

Estro: Elżbieta Puczyńska
tel. +48 85 746 13 22
e.puczynska@bok.bialystok.pl

Anna Łuszyńska / forpermeso
tel. +48 85 746 13 26
anna@bok.bialystok.pl

Katarzyna Urbiel
tel. +48 85 746 13 24
katarzyna@bok.bialystok.pl

Urszula Wysocka
urszula@bok.bialystok.pl

Marcin Pawlukiewicz
tel. +48 85 746 13 26

Centro Ludoviko Zamenhof, str. Warszawska 19
Mariusz Bieciuk
tel. +48 85 676 73 68
poŝtel. +48 570 361 709
bieciuk@centrumzamenhofa.pl

Agnieszka Kajdanowska
tel. +48 85 67 67 361
kajdanowska@centrumzamenhofa.pl

Katarzyna Lewończuk-Barańczuk
tel. +48 85 67 67 360
lewonczuk@centrumzamenhofa.pl

Anna Talarczyk
tel. +48 85 67 67 364
poŝtel. +48 730 361 705
talarczyk@centrumzamenhofa.pl

Magdalena Urbańska
tel. +48 85 67 67 366
urbanska@centrumzamenhofa.pl

 

Informa-amaskomunikila fako
Centro Ludoviko Zamenhof, str. Warszawska 19

Estro: Justyna Żamojda
tel. +48 85 67 67 373
j.zamojda@bok.bialystok.pl

Katarzyna Połeć
promocja@bok.bialystok.pl

Małgorzata Falkowska
m.falkowska@bok.bialystok.pl

Michał Kalina
m.kalina@bok.bialystok.pl

Tomasz Kuczyński
tel. +48 85 67 67 372
media@bok.bialystok.pl

Tomasz Szurczak
tel. +48 85 67 67 371
studio@bok.bialystok.pl

Magdalena Ślesińska
magda@bok.bialystok.pl

 

Administra fako
Bjalistoka Kulturcentro, str. Legionowa 5

Estro: Joanna Organek
tel. +48 85 746 13 14
administracja@bok.bialystok.pl

Grzegorz Jaroniewski
g.jaroniewski@bok.bialystok.pl

Centro Ludoviko Zamenhof, str. Warszawska 19
Krzysztof Matosek
tel. +48 85 67 67 362
poŝtel. +48 516 361 704
matosek@centrumzamenhofa.pl

 

Kaso de Kinejo Forum
str. Legionowa 5

la kaso estas malferma je la horoj 14.00 - 21.00

tel. +48 85 746 13 20
kasa.forum@bok.bialystok.pl

 

Kaso de Centro Ludoviko Zamenhof
str. Warszawska 19

la kaso estas malferma de mardo ĝis dimanĉo je la horoj 10.00 - 17.00

tel. +48 85 67 67 367
kasa@centrumzamenhofa.pl

 

Kina-filma fako
malfermohoroj: 9.00 - 17.00

tel. +48 85 746 13 15

Estro: Maciej Rant
kino@bok.bialystok.pl

Krzysztof Sienkiewicz
dkf@bok.bialystok.pl

Jan Wyspiański
film@bok.bialystok.pl

 

Teknika fako
tel. +48 85 746 13 25

Estro: Bartosz Kuczyński
bartek@bok.bialystok.pl

Leszek Godlewski

Waldemar Poskrobko

Bogumił Oleński

tel. +48 85 746 13 27

Paweł Mikś
sound@bok.bialystok.pl