La ĉefa enhavo de la paĝo.

Kontakto

  • Printi la enhavon de la nuna paĝo
  • Konservu la tekston de la aktuala paĝo al PDF

Białostocki Ośrodek Kultury/Centrum im. Ludwika Zamenhofa
str. Warszawska 19
15-062 Białystok
tel. 85 67 67 367
fax: 85 67 67 369
email: centrum@centrumzamenhofa.pl

Programa Sekcio

Jerzy Szerszunowicz
tel. 85 67 67 363
poŝtel. 516 361 722
email: szerszunowicz@centrumzamenhofa.pl

Anna Talarczyk
tel. 85 67 67 364
poŝtel. 730 361 705
email: talarczyk@centrumzamenhofa.pl

Agnieszka Kajdanowska
tel. 85 67 67 361
email: kajdanowska@centrumzamenhofa.pl

Magdalena Urbańska
tel. 85 67 67 366
email: urbanska@centrumzamenhofa.pl

Mariusz Bieciuk
tel. 85 67 67 368
poŝtel. 570 361 709

email: bieciuk@centrumzamenhofa.pl

Administra Sekcio

Krzysztof Matosek
tel. 85 67 67 362
poŝtel. 516 361 704
email: matosek@centrumzamenhofa.pl