Białostocki Ośrodek Kultury

Gra Miejska - Poznaj Białystok 2016

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Rozbieramy architekturę!
w ramach Europejskiej Nocy Muzeów

14 maja 2016 r. (sobota) w godz. 14.00-17.00
wiek: bez ograniczeń

liczba miejsc ograniczona
obowiązują zapisy: telefoniczne 85 67 67 367 lub osobiście w kasie CLZ
udział bezpłatny

Zapoznaj się z REGULAMINEM GRY (.doc), (.pdf)
Zgoda rodziców/opiekunów na udział w Grze (.doc), (.pdf)

Po raz siódmy zapraszamy białostoczan na wędrówkę szlakiem atrakcji Białegostoku w ramach jedynej w swoim rodzaju Gry Miejskiej – Poznaj Białystok. Tym razem motywem przewodnim jest architektura. Uczestnicy Gry będą mieli możliwość przyjrzeć się bliżej wielu najciekawszym, najstarszym i najcenniejszym zabytkom, ale też odkryć te mniej oczywiste. To szansa na bliskie spotkanie z obiektami, które często mijamy po drodze, nie poświęcając im jednak większej uwagi.

Gracze dostaną niemal wszystkie informacje „podane na tacy”. O sukcesie w zmaganiach zadecydują strategia i spostrzegawczość.

Celem Gry jest odnalezienie i zidentyfikowanie czternastu obiektów w centrum Białegostoku. Z dziewięcioma z nich wiążą się zadania, które są szansą na zdobycie dodatkowych punktów i zwiększenie swoich szans w rywalizacji o nagrody. W tym roku na uczestników czekają m.in. zaproszenia do restauracji, położonych na szlaku Gry (wykaz poniżej oraz w Regulaminie Gry).

Gra jest tak skonstruowana, by wszyscy mieli równe szanse: bez względu na wiek czy posiadaną wiedzę. Grać można indywidualnie lub zespołowo (w grze zarejestrowana jest jedna osoba, ale cały zespół pracuje na poprawne wypełnienie jednej karty). Gracze niepełnoletni, by zarejestrować się w grze, muszą dostarczyć do CLZ podpisaną zgodę opiekuna. Wszyscy gracze otrzymają pamiątkowe koszulki z logo Gry.

NAGORDY

W tym roku nagrodzimy aż 16 najlepszych Graczy! Otrzymają oni dwuosobowe zaproszenia na kolacje, obiady, desery w restauracjach położonych na szlaku Gry, ufundowanych przez sponsorów, o łącznej wartości 1350 zł oraz zestawy książek, gadżetów i gier od CLZ, o łącznej wartości 1030 zł. 

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Rejestracja graczy trwa od 29 kwietnia do 13 maja 2016 r. oraz w dniu 14 maja 2016 r. w godz. 13.00-13.30 lub do wyczerpania Kart Gry. Gra odbywać się będzie 14 maja w godzinach 14.00-17.00. Uczestnicy proszeni są o stawienie się o godz. 13.30 w celu pobrania koszulek i Kart Gry. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi tego samego dnia o godz. 19.00 na tarasie CLZ. Wyniki zostaną też niezwłocznie opublikowane na stronie internetowej CLZ.

Sponsorzy:

sponsorzy