Główna treść strony.

Kontakt

  • Czytaj zawartość bieżącej strony. Aby zatrzymać kliknij ponownie.
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Centrum im. Ludwika Zamenhofa
ul. Warszawska 19,
15-062 Białystok,
tel. 85 67 67 367,
fax: 85 67 67 369,
email: centrum@centrumzamenhofa.pl

Dyrektor

Jerzy Szerszunowicz
tel. 85 67 67 363,
kom. 516 361 722,
email: szerszunowicz@centrumzamenhofa.pl

Księgowość

główna księgowa: Anna Pałka
tel. 85 67 67 365,
email: ksiegowosc@centrumzamenhofa.pl

Dział Programowy

kierownik: Anna Talarczyk
tel. 85 67 67 364,
kom. 730 361 705,
email: talarczyk@centrumzamenhofa.pl

Anna Danilewicz
tel. 85 67 67 370,
email: danilewicz@centrumzamenhofa.pl

Agnieszka Kajdanowska - urlop
tel. 85 67 67 361,
email: kajdanowska@centrumzamenhofa.pl

Magdalena Urbańska
tel. 85 67 67 366,
email: urbanska@centrumzamenhofa.pl

Mariusz Bieciuk
tel. 85 67 67 368,
email: bieciuk@centrumzamenhofa.pl

Edukacja

specjalista ds. edukacji: Mateusz Budzyński
tel. 85 67 67 360,
email: budzynski@centrumzamenhofa.pl

Dział Administracyjny

kierownik: Krzysztof Matosek
tel. 85 67 67 362,
kom. 516 361 704,
email: matosek@centrumzamenhofa.pl